Paragraphs Editor Enhancements (10.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық
