Paragraphs Editor Enhancements (10.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ
