Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Categories
bs: Kategorije

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije
