Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: All
cy: I gyd

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio
