Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj
