Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: All
gl: Todo

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
