Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: All
nn: Alle
