Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: All
sk: Všetky

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
