Paragraphs Editor Enhancements (10.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: All
tr: Tümü

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
