Paragraphs Editor Enhancements (10.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: All
el: Όλες

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;
