Paragraphs Editor Enhancements (10.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat
