Paragraphs Editor Enhancements (10.0.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?
