Paragraphs Editor Enhancements (10.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել
