Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: All
ast: Too
