Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі
