Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ
