Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟
