Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: All
km: ទាំងអស់
