Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
