Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व
