Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै
