Paragraphs Editor Enhancements (10.0.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
