Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত
