Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: All
et: Kõik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?
