Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Categories
hi: वर्ग

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
