Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: All
hr: Svi

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
