Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა
