Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: All
lv: Visi

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
