Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Categories
pt: Categorias

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: All
pt: Todos

en: Uncategorized
pt: Não categorizado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
