Paragraphs Editor Enhancements (10.0.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Uncategorized
th: ไร้หมวดหมู่
