Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh
