Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Uncategorized
kn: ಅವರ್ಗೀಕೃತ
