Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Categories
ru: Категории

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: All
ru: Все

en: Uncategorized
ru: Без категории

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Paragraphs
ru: Параграфы
