Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha
