Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
