Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Categories
uk: Категорії

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: All
uk: Все

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Paragraphs
uk: Абзаци
