Paragraphs Editor Enhancements (10.0.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Uncategorized
vi: Chưa phân loại
