Paragraphs Editor Enhancements (10.0.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Categories
oc: Categorias

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat
