Paragraphs Editor Enhancements (10.0.7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak
