Paragraphs Editor Enhancements (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?
