Paragraphs Editor Enhancements (2.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Uncategorized
fr: Non catégorisé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

[ctx: Paragraphs Features]
en: + Add
fr: + Ajouter
