Paragraphs Editor Enhancements (2.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Uncategorized
it: Non categorizzato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Paragraphs
it: Paragrafi
