Paragraphs Editor Enhancements (2.0.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
