Paragraphs Editor Enhancements (2.1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Uncategorized
id: Tidak dikategorikan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?
