Paragraphs Editor Enhancements (2.1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: All
pl: Wszystko

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Paragraphs
pl: Akapity
