Paragraphs Editor Enhancements (2.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: All
sl: Vsi
