Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle
