Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: All
ca: Tot

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

[ctx: Paragraphs Editor Enhancements]
en: Add @widget_title
ca: Afegeix @widget_title

en: Paragraphs categories
ca: Categories de Paragraphs

[ctx: Paragraphs Editor Enhancements]
en: Tiles
ca: Mosaic

[ctx: Paragraphs Editor Enhancements]
en: List
ca: Llistat

en: Display Paragraphs in dialog as
ca: Mostra els Paragraphs al quadre de diàleg com a

[ctx: Paragraphs Features]
en: + Add
ca: + Afegeix

[ctx: Paragraphs Editor Enhancements]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: Paragraphs Editor Enhancements]
en: Add !title
ca: Afegeix !title
