Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Uncategorized
is: Óflokkað
