Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: All
ta: எல்லா

en: Uncategorized
ta: பகுக்கப்படாதது
